çağrı merkezi personeli aranıyor


Çağrı Merkezi Personeli aranıyor.

Turkcell Superonline Abone Merkezinde, ürün ve hizmetlerin telefonda tanıtım ve satışını gerçekleştirecek Çağrı Merkezi Personeli aranıyor.

MÜRACAAT SÜRESİ TAMAMLANMIŞTIR.

İlan tarihi: 19.01.2017  I  Şehir: İzmirYeniisilanlari.com, çağrı merkezi iş ilanları, ankara çağrı merkezi iş ilanları, çağrı merkezi eleman ilanları, çağrı merkezi iş ilanları sayfası.  İş arayan, iş arıyorum, bugünkü iş ilanları, acil eleman arayan, aradığı elemanı bulmak isteyenler için bu sayfalar hazırlanmıştır. Sizde sayfaları ziyaret edin kolayca aradığınız iş ve elemana ulaşın. Çalışmak istediğiniz iş ortamında kariyerinizi yükseltin. Posta seri ilan iş ve eleman sistemi üyelik ve CV  bilgisi talep etmez. İş arayan ve eleman arayanlar aracısız, doğrudan ilan veren kişi veya kurumsal firma ile muhatabtır. İş ilanı başvuruları telefon ve faks ile yapılacağı gibi e-mail adresinden de gerçekleşir. İş ilanları sayfasında yayınlanan ilan içeriğinden ilan veren sorumludur. İlan içeriği ile ilgili oluşan şikayetleri iletişim sayfamızdan bize bildirmeniz önemli rica olunur.


BAŞVURU:

Yayın Tarihi:

Bitiş Tarihi:

Belirtilmemiş

Güncel ***Çağrı Merkezi elemanı, Çağrı Merkezi Elemanı Arayan ve Çağrı Merkezi Elemanı İş İlanları, Genel 'nın tamamı ve benzer iş ilanları , , , , , , , .